Amfóra na dažďovú vodu

Jarná sezóna sa blíži a mnohý z nás opäť vychádzajú do svojich záhrad a venujú sa svojmu obľúbenému hobby. Dnes Vám chceme predstaviť úžasného pomocníka, ktorý nielenže šetrí Vaše peniaze, ale aj skrášli váš dom a pomôže vašej záhradke ku kráse.

Amfóra na dažďovú voduCeny vodystočného každým rokom neustále rastú a tento trend by sa mal podľa všetkých odborníkov len zrýchľovať a narastať. Preto je zbytočné polievať vaše kvety či záhradu pitnou vodou a je lepším riešením používať vodu dažďovú, ktorá nielen že je zadarmo, ale pretože je mäkšia ako voda pitná je pre vašu záhradu a kvety aj ďaleko zdravšia. Preto vám ponúkame našu štýlovú amfóru, ktorá dokonale zapadne aj do vašej záhrady.

Jedná sa o vernú imitáciu hlinenej amfóry, ktorá je však z plastu a tým pádom je veľmi skladná a ľahko sa s ňou manipuluje. Hoci sa jedná o výrobok z plastu, ktorý má životnosť desiatky rokov, až kým nepoložíte ruku na nádrž neuveríte, že sa nejedná o hlinený výrobok. Vysoko prepracované detaily robia nádrž neuveriteľne hodnovernou. Nádrž napojíte na rýnu z vašej strechy, z ktorej pomocou filtra bude do nádrže stekať iba čistá dažďová voda bez nečistôt.

Amfora kohutikTouto vodou môžete potom pomocou kohútika zabudovaného v spodnej časti nádrže plniť krhly a takto používať dažďovú vodu na polievanie vašej záhrady.

Vyhnete sa tak jednak poplatku za odvádzanie dažďovej vody do kanalizácie ( stočnému ), rovnako plateniu za vodu a v neposlednom rade budete používať na polievanie kvalitnejšiu dažďovú vodu.

Naša ponuka amfór na dažďovú vodu ponúka niekoľko farieb ( pieskovcováterracota ) a niekoľko tvarov. V prípade že chcete šetriť miesto, je tu ideálna nástenná amfóra, alebo v prípade že chcete ešte viac skrášliť vašu záhradu, je tu antická amfóra s vbudovaným kvetináčom, ktorú budú obdivovať všetci vaši známy a priatelia. V ponuke je taktiež niekoľko rôznych litráži tak, aby sme vyhoveli skutočne každému zákazníkovi. V prípade, že by mal zákazník záujem o viac nádrží alebo by mu najväčšia litráž nevyhovovala, je možné dokonca nádrže prepojiť tak, aby fungovali ako jeden integrovaný systém.
Amfora
Amfóry na dažďovú vodu od firmy GRAF si vyžadujú minimálnu údržbu, sú odolné voči vetru, počasiu či UV žiareniu. Rovnako mráz im nerobí problém a teda nie je nutné ich na zimu sťahovať do uzavretých priestorov, jednoducho necháte kohútik otvorený a nádrž ostane v dokonalom a neporušenom stave.

Ak hľadáte oživenie pre svoj dom a záhradu, ak hľadáte spôsob ako ušetriť peniaze a robiť zároveň aj niečo pre prírodu, ak chcete ísť s dobou a využívať z neba padajúcu vodu, ktorá je zadarmo, sú amfóry na dažďovú vodu od firmy GRAF presne to pravé pre vás.
Kompletna ponuka