Dekoračné nádoby na dažďovú vodu

dazdova vodaChceli by ste ušetriť peniaze? Chceli by ste spraviť niečo pozitívne pre prírodu? Máme pre vás tip. Uvažovali ste nad zbieraním a využívaním dažďovej vody? Zásoby vody na zemi sa neustále znižujú, čo je hlavným dôvodom neustále zvyšujúcich sa cien vody. Ale prečo platiť za niečo čo padá z oblohy úplne zadarmo, a navyše je pre vaše rastliny aj zdravšie.

Možno si poviete, že je to síce dobrý nápad, ale nechcete aby vám záhradu zohyzdila nejaká čierna štvorcová nádrž , ktorá udrie do očí každému kto vojde do vašej záhrady. Tie časy sú však už dávno preč, a ideálnym riešením sú dekoračné nádrže na dažďovú vodu od firmy GRAF.

Chceli by ste vdýchnuť do vašej záhrady trošku antiky, hodila by sa vám nádrž v tvare stĺpu, drevená nádrž, nádrž kamenná alebo nádrž, ktorá sa dá využívať ako kvetináč? Nič z toho nie je problém vďaka naším úžasne vyzerajúcim nádržiam, ktoré skrášlia každú záhradu.

Sú vyrobené z plastu a teda majú dlhú životnosť, sú odolné voči akýmkoľvek poveternostným podmienkam, UV žiareniu, mrazu, slnku, silnému vetru a nevyžadujú si takmer žiadnu údržbu. Nádrž jednoducho pripojíte k vašej rýne a pomocou našich filtrov bude vchádzať do nádrže iba čistá dažďová voda bez akýchkoľvek nečistôt. Nádrže sú vybavené v dolnej časti klasickými kohútikmi, pomocou ktorých môžete naplniť krhlu a polievať vašu záhradu kvalitnou dažďovou vodou, ktorá je menej tvrdá ako voda úžitková alebo pitná a je tak pre vašu záhradu a kvetiny aj ďaleko zdravšia.
Dekoračné nádoby na dažďovú vodu
Nehovoriac o tom že takýmto spôsobom šetríte nie len peniaze za vodu, ale aj za stočné, teda odvádzanie vody do kanalizácie, ktoré taktiež každým rokom dramaticky stúpa.  Nádrže sú veľmi ľahké a ani v zime si nevyžadujú žiadnu extra údržbu, netreba ich ani schovávať do uzavretých priestorov, proste sa nádrž vyprázdni a kohútik nechá otvorený, a na jar si nádrž nájdete v rovnakom stave v akom ste ju zanechali.

Výzor našich nádob je natoľko realistický, že až do poslednej chvíle veríte tomu že sa jedná o výrobok z pálenej hliny, dreva, prútia či kameňa. Na každej nádrži sa nachádza množstvo detailov, ktoré dokonale imitujú daný materiál, vďaka čomu práve vyzerajú tak realisticky.

Pre lepšie naberanie vody do krhly ponúkame k niektorým nádržiam aj podstavce pod nádrže. Niektoré nádrže je dokonca možné aj spájať a vytvoriť tak z viacerých nádrží jeden komplexný systém na zachytávanie a využívanie dažďovej vody.

Ak Vás naša ponuka zaujala, ak hľadáte úsporu a zároveň chcete skrášliť  Vašu záhradu, neváhajte a kontaktujte nás.

Ponuka nadzemných dekoračných  nádrží od firmy GRAF vyhovie každému zákazníkovi.