O spoločnosti MANADA Trading s.r.o.

Spoločnosť MANADA Trading s.r.o. je obchodná spoločnosť so zameraním na predaj ekologických technologických zariadení smerovaných na využitie a likvidáciu dažďovej vody.

Pri našej činnosti sa opierame o obchodné zastúpenie pre Slovenskú republiku od jedného z najväčších výrobcov systémov na využitie dažďovej vody a čistiarní odpadových vôd v komunálnej a priemyselnej sfére v Európe. Ide o spoločnosť OTTO GRAF GmbH z Nemecka, ktorá sa už niekoľko rokov drží na čele európskeho trhu.

Spoločnosť OTTO GRAF ponúka svojim zákazníkom výrobky v najvyššej kvalite už viac ako 45 rokov. Vďaka najnovším výrobným technológiám, novým moderným výrobným halám a dlhoročným skúsenostiam zaručuje firma GRAF maximálnu kvalitu svojich výrobkov.

Firma GRAF je jedným z najviac inovatívnych podnikov v oblasti plastov, čo dokazuje množstvo patentov, ocenení a ochranných práv. Dôveru v naše produkty dokazuje aj záručná doba, ktorá je v prípade niektorých produktov až 25 rokov.

Stúpajúci trend cien vodného a stočného je nepopierateľný. Dôvodom zvyšovania sú neustále stúpajúce náklady na čistenie pitnej vody, likvidáciu odpadových vôd a celkovo zužujúcich sa zásob pitnej vody. Využívaním dažďovej vody dokážeme Váš účet za pitnú vodu znížiť až o 50% a účet za stočné znížiť na úplne minimum.

Sme veľmi radi, že vďaka našej spoločnosti Vám máme možnosť ponúknuť výrobky od tohto renomovaného výrobcu ekologických technológií, ktoré oceňujú stovky tisíc spokojných zákazníkov a vďaka ktorým sa stávate šetrnejším k životnému prostrediu a rovnako aj k vašim peniazom, alebo peniazom Vašej rodiny či firmy.

Buďte moderný a kráčajte s dobou. Systémy firmy GRAF sú riešeniami budúcnosti, správnymi riešeniami pre Vás.